Czwartek, 2018-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013-2014

"Znów popłyną dni pracowite

Nad książką szkolną, nad zeszytem"

Minął czas wakacji, minęły dni wielu wrażeń i wypoczynku.

Dnia 2 września 2013 r. rozległ się pierwszy dzwonek, do ławek wrócili uczniowie, a na szkolnych korytarzach ponownie zagościł gwar.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w Zespole Szkół w Lisiej Górze rozpoczęła msza św. w kościele parafialnym. Następnie w hali sportowej odbyło się spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. Dyrektor szkoły mgr Jerzy Sadłoń życzył uczniom energii i zapału w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu pasji; pierwszoklasistom samych piątek oraz by szkoła była dla nich miejscem radości i przyjaźni; rodzicom zadowolenia z osiągnięć i szkolnych sukcesów dzieci; nauczycielom i innym pracownikom oświaty pomyślności, a także sukcesów w nauczaniu i wychowaniu oraz satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Następnie uczniowie Zespołu Szkół przedstawili montaż słowno-muzyczny „Był taki wrzesień… Jest taki wrzesień”.