Sobota, 2018-02-24

Jesteś tutaj: Start / Komunikaty

TERMINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Plac zabaw czynny codziennie w godzinach od 800 do 2000.

Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci poniżej 12 roku.

Na placu zabaw mogą przebywać dzieci tylko pod opieką osób dorosłych (pełnoletnich).

Za ewentualne zniszczenia ponoszą odpowiedzialność opiekunowie. Obiekt jest monitorowany!

Życzymy miłego spędzania czasu wolnego!

REGULAMIN SZKOLNEGO PLACU ZABAW! - pobierz

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze zwycięzcami XV edycji Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt - Finał Województwa Małopolskiego.

W finałowych rozgrywkach XV edycji "Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt" na szczeblu województwa małopolskiego faworytami okazały się zawodniczki Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski z Lisiej Góry. One też reprezentować będą województwo małopolskie na wrześniowych Mistrzostwach Polski 11 latków w Gdańsku. To jak podkreśla Dyrektor Szkoły mgr Jerzy Sadłoń niewątpliwy sukces szkoły, a jednocześnie znakomita promocja gminy Lisia Góra tym bardziej, że nasze zawodniczki startują obok reprezentacji wielkich miast : Wrocławia, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy.

UKS „Lisek" Lisia Góra i MUKS Dunajec Nowy Sącz jako zwycięzcy finałów wojewódzkich wezmą udział w Wielkim Finale, który w tym roku odbędzie się w dniach 3-5 września w Gdańsku. Nagrodą Główną w tegorocznej edycji turnieju jest wyjazd na obóz szkoleniowy w klubie Glasgow Rangers.

Skład zespołu to uczennice klasy IV :

1.Patrycja Maciąg – kapitan zespołu

2.Adriana Czerwińska

3.Paulina Walaszek

4.Dominika Smutek

5.Aleksandra Taraszka

6.Karolina Lenik

trener - mgr Katarzyna Janiszewska - Rusek

Boisko "ORLIK"

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze informuje, iż od dnia 1 marca 2010 r. czynny jest kompleks boisk sportowych "ORLIK 2012". Chętnych z naszej gminy zapraszamy do korzystania z obiektu codziennie w godz. od 1600- 2100.

Regulamin korzystania z kompleksu boisk sportowych "Orlik 2012"