Czwartek, 2018-11-15

Klasy III GIM od godz. 17.30

ZAPRASZAMY!!!

Informacje o akcji:

W dniu 18.11.2018 r. (niedziela) serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji krwiodawczej TWOJA KREW MOJE ŻYCIE.

Akcja odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Św Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze w godzinach od 8:00 – 12:00.

Podstawowe informacje dla dawcy:

• Może nim zostać zdrowa osoba w wieku 18 – 65 lat
  • Niezbędny jest dokument ze zdjęciem, stwierdzający tożsamość wraz z numerem PESEL oraz adresem zamieszkania / zameldowania.
  • Waga powyżej 50 kg

Przed oddaniem krwi:

• Należy zjeść lekkostrawny posiłek oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu,
  • Nie wolno spożywać alkoholu ani innych substancji zmieniających nastrój,
  • Należy ograniczyć palenie papierosów

Organizatorzy:

Gminne Przedszkole w Lisiej Górze przy współpracy ze Szkołą Podstawową im. św, Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ 2018/2019

TERMINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

TERMINY EGZAMINÓW

ÓSMOKLASIASTÓW I GIMNAZJALISTÓW W ROKU 2018/2019

ZMIANA ADRESU e-maila SZKOŁY

splisiagora@lisiagora.pl

SZKOŁA Z LOTU DRONA

Adres szkolego dziennika elektronicznego:

Rodzice zainteresowani postępami swoich dzieci mogą na bieżąco obserwować ich postępy.

Będą podawane także uwagi dotyczące frekwencji i zachowania.

Nasza placówka otrzymała w bieżącym roku szkolnym certyfikat „Wiarygodna szkoła”. Program „Wiarygodna Szkoła” powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Synonimem uczestnictwa w programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełniania powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Kategoria Wiarygodna Szkoła Podstawowa jest Programem, który wyróżnia te szkoły podstawowe, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy edukacyjne. Są to szkoły, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną, ale także w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim uczniom, tak ważne dla każdego rodzica.

Dzięki certyfikatowi WIARYGODNA SZKOŁA, Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze, wzmacnia swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji. Otrzymany certyfikat zobowiązuje jeszcze bardziej całą społeczność szkolną, do dalszej, efektywnej pracy w celu osiągania pozytywnych rezultatów dydaktyczno-wychowawczych.

Misja szkoły.

2010-04-19